212 275 36 20
·
info@beklanyilmaz.com
·
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
212 275 36 20
·
info@beklanyilmaz.com
·
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

Hakkımızda

Avukat Beklan YILMAZ

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2006 yılında mezun olan Yılmaz, 2006 yılı itibariyle mesleki çalışmalarına başlamıştır.

2006-2008 yılları arasında, Özel/Kamu Kurumların toplu icra tahkikatlarının koordinasyon sorumluluğu ile çok sayıda şirketin ticari-hukuksal danışmanlıklarını yürütmüştür. Danışmanlıklarını yürüttüğü şirketlerin hukuki ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra ticari kimlik, kurumsallaşma, ticari yelpazenin genişletilmesi alanlarında bir nevi işletme koçluğunu gerçekleştirmiştir. Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, Şirketler Hukuku, gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında 2 sene çalışmanın ardından Avukat Beklan YILMAZ Hukuk Bürosu’nu kurdu. Yılmaz, Tutuklama Tedbiri ve Tedbirin Hukuksal Niteliği, Sosyal Güvenlik Sorunları ve Vatandaşların Sosyal Güvenlik Hakları, Başlı Başına İpotek Kurumu, Ceza Hukukunda Koruma Tedbirleri, Askeri Suçlar ve Yargılamalar başlıklı makaleler yazdı. İstanbul Baro’su Mevzuat Araştırma ve Geliştirme Komisyon Başkan yardımcılığı görevini yürütmüştür. Ayrıca; Yılmaz, İstanbul Barosu’nda Bilişim ve Bilişim Hukuku Merkezi aktif üyeliği bulunmaktadır.

Av. Eylül YÖRÜK

Av. Eylül Yörük, lise eğitimini Özel Tarhan Koleji’nde dönem birincisi olarak tamamlamıştır. 2014 yılında başlamış olduğu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 2018 yılında tamamlamıştır. 2019 yılında başlamış olduğu Bahçeşehir Üniversitesi’de Sermaye Piyasaları ve Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans yapmakta olup tez aşamasındadır. Staj eğitimini tamamladıktan sonra avukat olarak Av. Beklan Yılmaz Hukuk Bürosu’nda çalışmaya başlamıştır. Ticaret hukuku, iş hukuku, sözleşmeler hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Çok İyi derecede İngilizce bilmekte olup, İngiltere Sherborne/Dorsette ingilizce eğitimi almıştır.

 

Av. Ömer DUMAN

1995 yılında Fatih/İstanbul’da doğan Stj. Av. Ömer Duman, lise eğitimini Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2015 yılında üniversite eğitimine %25 burslu olarak Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakultesi’nde başlamıştır ve Ocak 2020 yılında mezun olmuştur. Özyeğin Üniversitesi’nde ki hukuk eğitimi süresince Hukukta Yorum, Ekonomi Hukuku, Sağlık Hukuku ve Ekonomik ve Mali Ceza Hukuku sertifika programlarına katılarak adı geçen sertifika programlarını başarıyla tamamlamıştır. Yasal stajını tamamlamış olup, avukat olarak Av. Beklan YILMAZ hukuk bürosunda aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.

Av. Şayan DÜNDAR

1992 yılında Elazığ’da doğan Av. Şayan Dündar, lise eğitimine Ankara Reha Alemdaroğlu Anadolu Lisesi’nde başlamıştır. 2010 yılında başlamış olduğu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ‘ni 2014 yılında tamamlamıştır. Hakimlik ve savcılık sınavlarında başarılar elde etmiş olup, meslek hayatına avukat olarak devam etmeyi tercih etmiştir. İş hukuku, aile hukuku, sözleşmeler hukuku , ceza hukuku , icra ve iflas hukuku ve kişisel verilerin korunması hukuku alanındaki çalışmalarına Beklan Yılmaz Hukuk Bürosu’nda devam etmektedir.

Av. Anıl Selahattin ULUÇ

30 Ekim 1995 yılında Londra İngiltere’de doğan Stj. Av. Anıl Selahattin Uluç; ilkokul eğitimini İstek Özel Belde Okulu’nda, lise eğitimini Fenerbahçe Lisesi’nde tamamlamıştır. 2015 yılında Özyeğin Hukuk Fakültesine %50 bursla hak kazanarak girmiş ve 2020 yılında mezun olmuştur. Eğitim süresince; Çocuk Hakları Hukuku, Sağlık Hukuku, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru alanlarında sertifikaya sahip olduğu gibi Diksiyon sertifikasına da sahiptir. Ayrıca upper intermediate seviyesinde İngilizcesi bulunmaktadır. İstanbul Barosu’nda başladığı yasak avukatlık stajını Avukat Beklan Yılmaz Hukuk Bürosu’nda tamamlamış olup, avukat olarak çalışmaya devam etmektedir.

Av. Elif İlayda YAMAN

22.11.1996 yılında Üsküdar/İstanbul’da doğan Stj. Av. Elif İlayda Yaman; ortaokulu süresince Bilfen Koleji ve Özel Marmara Koleji’nde olup, lise eğitimini Özel Marmara Koleji’nde tamamlamıştır. 2021 yılında ise Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hukuk Fakültesi’ndeki eğitim süresince Sağlık Hukuku, Çocuk Hakları Hukuku, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru alanlarında sertifikaları olup, Ekonomi Hukuku sertifikasına da katılım belgesi mevcuttur. Bunun yanı sıra üniversite eğitimi sırasında bir STK’da bir süreliğine başkanlık yapmış olup, çeşitli kitlelere yardım amacıyla ulaşmıştır. Ayrıca kendisinin advanced seviyesinde ingilizcesi bulunmaktadır. İstanbul Barosu’nda başladığı yasak avukatlık stajını Avukat Beklan Yılmaz Hukuk Bürosu’nda tamamlamış olup, avukat olarak çalışmaya devam etmektedir.

AKADEMİK ÇALIŞMALAR & SERTİFİKALAR

 

•“Türk Avukatların Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Konusunda Aşamalı Eğitim/Sertifikası” (Avrupa Konseyi ve Türkiye Barolar Birliğince 08.11.2008 tarihinde ortaklaşa düzenlenmiştir.)
•İcra İflas Kanununda 6352 Sayılı Kanunla Yapılan Değişikliklerin Değerlendirilmesi.
•HMK’nın Getirdiği Başlıca Değişiklikler.
•Bilişim Hukuku Sertifika Programı.
•İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu Üyeliği.
•Türk Ticaret Kanunu Ve Uygulama Sorunları.
•Hukuk Uyuşmazlığında Arabuluculuk.
•Adli Yargılanma Hakkı ve Sorunlar.
•AHİM Işığında Yargı Kararları.
•İstanbul Baro’su Mevzuat Araştırma ve Geliştirme Komisyon Başkan Yardımcılığı.
•İpotek Tesisi ve İşlemleri.

error: İçerik korunuyor!